Tigger

Globalny Moderator
 • Zawartość

  286
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  2

Ostatnia wygrana Tigger w Rankingu w dniu 18 Marzec

Tigger posiada najczęściej lubianą zawartość!

O Tigger

 • Tytuł
  Natrętliwy pisarz

Kontakt

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Pomorskie/Władysławowo

Informacje

 • SteamID:
  STEAM_1:1:33836859

Ostatnie wizyty

997 wyświetleń profilu
 1. Siemka

  Siemka, fajnie że wpadłeś. Mam nadzieje że zostaniesz z nami na dłużej. :)
 2. AKTYWNOŚĆ ADMINÓW CS:GO

  Witam, w tym temacie prosiłbym wszystkich użytkowników z rangą Admin CS:GO zgłosić swoją obecność przy pomocy poniższego wzorca w celu sprawdzenia obecności i przeprowadzeniu redukcji. Nick jaki podałeś przy podaniu i aktualny (jeśli jest taki sam to podać tylko jeden): Link do profilu steam: Serwer/y, na którym masz admina: Screen z komendy !statsme z godzinami (obecnymi): SteamID (SID): Link do podania (w razie możliwości): Osoby, które nie zgłoszą swojej obecności DO KOŃCA SIERPNIA zostaną degradowane z Admina CS:GO.
 3. Podanie o admina

  Jest ogarnięty, wie jak się powinno posługiwać przywilejami admina. Jestem ZA żeby ten użytkownik został adminem serwera AWP NOSCOPE.
 4. Propozycje zmian

  Witam, w tym temacie prosiłbym graczy CodMod 301, o proponowanie i wypisywanie w jaki sposób można byłoby ulepszyć a zarazem umilić rozgrywkę. Również możecie pisać co wam się nie podoba lub co powinno zostać zmienione. Zapraszam do pisania postów. ;-)
 5. podanie odrzucone Modek neXt

  Moja odpowiedz to jak na razie na nie, daj sobie trochę czasu, dawno Cię nie było, zapoznaj się z nowymi zmianami oraz po takim odejściu znienacka zastanów się najlepiej dwa razy, bo fajnie by było gdybyś został tu na dłużej. :)
 6. Zbugowane mapy

  Witam, dostałem wiele skarg co do map, w których jest możliwość wejścia na tekstury. I dlatego w tym temacie prosiłbym was o wypisywanie map, które posiadają jakiekolwiek bugi i łatwość do wchodzenia na tekstury. :) Wystarczą same nazwy map, żeby można było w jakikolwiek sposób je zlokalizować.
 7. Powodem bana było urażenie mojej osoby, a treść którą tam wpisałem informacją jaką umiejętność powinieneś nabyć w swoim życiu. Przykro mi, że uwzględniłeś części rozmowy w której rzekomo wypisywałeś słowa podobne do takich jak "płaczek" i słów wjeżdżających mi na ambicje. A długość kary była adekwatna do tego jak bardzo mnie sprowokowałeś oraz użytych obraźliwych wyzwisk.
 8. Wyjmowanie wypowiedzi z kontekstu niczym w TVN, nic nie świadczy. Gdybyś nie zamykał wielokrotnie konwersacji to miałbyś jakiś dowód w formie zrzutu ekranu, chociaż sądzę że on nawet w niczym by nie pomógł, bo najzwyklej z mojego punktu widzenia owe zbanowanie musiało mieć miejsce. :)
 9. SiemanoOoOo

  hejka
 10. Wróciłem?

  hej
 11. Rob0l znów żegna :c

  czesc
 12. Siemka!

  No hej. :)
 13. no hej hej

  Siemka :)
 14. Elko

  hejka
 15. no hej hej

  hejka naklejka