izcoN

Zasłużony
 • Zawartość

  644
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  21

Ostatnia wygrana izcoN w Rankingu w dniu 25 Marzec

izcoN posiada najczęściej lubianą zawartość!

O izcoN

 • Tytuł
  2k15-2k17 <3

Kontakt

 • Płeć
  Nieustawiona
 • Skąd:
  s
 1. Pożegnanie :(

  Nie ładnie tak kopiować. btw. Dzięki za pomoc i widzimy się na ts3.
 2. Witam a zarazem żegnam. Tak dobrze słyszycie nastał ten czas kiedy trzeba odejść. Bardzo dziękuję @DamianOoO za danie mi szansy jako Moderator a tym bardziej już jako Administrator. Był to najlepszy czas jaki mogłem sobie wyobrazić. Poznałem tutaj wiele osób tych których lubię oraz nie lubię. Za tyle bekowych akcji na ts jak serwerach. Będę do was wbijał oczywiście na jakieś pogaduszki na ts3. Serwery też będę odwiedział. Pozdrawiam: @homer @NeXuS @DamianOoO @Magdalena @SzYma @Skorpi @Kodziras @Tigger @SeeQ @Ke'oN @MJUSIK @0XYGEN @Orzełek @kefir i wiele innych osób o których zapomniałem.
 3. Otwieram. Jakim prawem zamykasz podanie na Admina Ts3 ?. Od tego jest ASQ Serwera czyli opiekun ma tutaj ostatnie słowo oraz Właściciel. A co do reklam popraw je.
 4. Żegnam :/

  No szkoda. Trzymaj sie. Jak moze ktos to niech sciagnie rangi.
 5. Nieobecność QuestGuy

  Informacyjny /cls
 6. Podanie odrzucone. /c ***Wiadomość wygenerowana automatycznie*** Witaj Graczu ! Twoje podanie zostało odrzucone. Nie przekonałeś nas swoją osobą. Spróbuj ponownie za 2 tygodnie ! Pozdrawiamy, Ekipa GoServ.pl !
 7. Rezygnacja

  Dzięki za pomoc a rangę zabieram.
 8. Aktualnie jestem na nie twój ss z godzinami jest nieprawidłowy, ponieważ nie pokazuje tam godzin musisz przejść na drugą stronę. Link do BANID też nie działa, Twoja aktywność na forum jest znikoma. Jeśli byś to poprawił bym był skłonny dać ci tak.
 9. Zmiana domyślnego avataru.

  Avatary zostają takie jakie są. /c
 10. Zmiana banerów serwerowych

  Propozycja przyjęta. /c ***Wiadomość wygenerowana automatycznie*** Witaj Graczu ! Twoja propozycja została przyjęta. Zostanie ona wdrożona na serwer lub forum w przeciągu 3 dni. Pozdrawiamy, Ekipa GoServ.pl!
 11. hejj

  siema
 12. Odrzucone. Nie bede tolerował takiego zachowania wobec adminów. /c <p><div align="center"><strong>***Wiadomość wygenerowana automatycznie***</strong><br /><br><br /><br /><br></div><br /><span style="color:#00FF00;"><strong>Witaj Graczu !</span></strong><br />Twoje podanie zostało odrzucone. Nie przekonałeś nas swoją osobą. Spróbuj ponownie za 2 tygodnie ! <br /><strong><span style="color:#FF0000;"><br> Pozdrawiamy, <br />Ekipa GoServ.pl !</span></strong></p>
 13. Propozycyja

  Propozycja przyjęta. /c ***Wiadomość wygenerowana automatycznie*** Witaj Graczu ! Twoja propozycja została przyjęta. Zostanie ona wdrożona na serwer lub forum w przeciągu 3 dni. Pozdrawiamy, Ekipa GoServ.pl!
 14. Jestem na nie. Nie podałeś linku do BANID, nie podałeś STEAMID, tak samo nie podałeś linku do SS z godzinami. Masz podobno 21 lat a mi się wydaje, że tylu akurat nie masz i kłamiesz. Twoja aktywność na forum jest zerowa.
 15. ZBANOWANY Prosze o unban

  Admin ma 24 h na dostarczenie dowodów. W przeciwnym razie dostajesz UB.